کارشناس امور اراضی و املاک نیروی هوایی:فرافکنی‌ها و رسانه‌ای کردن موضوع فرودگاه چابهار به شکل کاملا تحریف شده، نتیجه ای جز تشویش اذهان عمومی ندارد

در پی درج مصاحبه سعید چلندری معاون حمل و نقل و ترانزیت منطقه آزاد چابهار در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 21 شهریور 99 و ادعای وی مبنی بر اقدام نیروی هوایی به بستن فرودگاه چابهار به روی پروازهای غیر نظامی، کارشناس امور اراضی و املاک نهاجا به این اظهارات پاسخ داد.
به گزارش روابط عمومی ارتش به نقل از خبرگزاری ایرنا، کارشناس امور اراضی و املاک نیروی هوایی در این خصوص گفت: بعنوان سربازان ملت در برهه های مختلف اعم از جنگ تحمیلی و حوادث طبیعی، عشق و علاقه ی خود را به مردم شریف میهن مان ثابت کرده ایم، نمی توانیم در اتخاذ تصمیم های خود امنیت و جان مردم عزیزمان را نادیده بگیریم.
وی افزود: عمل مسئولان استانی به تعهداتشان تنها راه حل مشکل ایجاد شده است و قطعا به محض رفع مشکلات و تامین امنیت پروازها، کمافی السابق، به خدمت رسانی به مردم منطقه و نقش آفرینی در توسعه اقتصادی این خطه عزیز افتخار خواهیم کرد.
کارشناس امور اراضی و املاک نیروی هوایی خاطر نشان کرد: ضرورت دارد مردم شریف منطقه مطلع باشند در واگذاری اراضی نیروهای مسلح، برابر مصوبات ابلاغی به ارتش می بایست معادل ریالی یا زمین معوض دریافت گردد، لیکن نیروی هوایی در ازای واگذاری 250 هکتار زمین از اراضی پایگاه کنارک، از سال 97 تا کنون هیچ گونه ما به ازایی درخواست نکرده و آن را هدیه ای برای رشد و توسعه اقتصادی و محرومیت زدایی منطقه قلمداد کرده است.
او گفت: مسئولین منطقه آزاد چابهار، 250 هکتار از اراضی پایگاه کنارک را از سال 97 با هدف تأمین زیرساخت‌های فرودگاه فعلی دریافت کرده‌اند، لیکن متعاقب آغاز فاز عملیاتی فرودگاه جدید، از انجام تعهدات خود، خودداری نموده‌اند که این اقدام منتهی به کاهش سطح ایمنی پروازها کرده است.
وی ادامه داد: فرودگاه فعلی از زیرساخت‌های لازم برخوردار بوده و صرفا با کمتر از ده درصد از هزینه ساخت فرودگاه جدید، امکان بهره برداری مورد انتظار منطقه آزاد برای توسعه اقتصادی را داشته و الباقی اعتبار می توانست صرف رفع محرومیت از منطقه گردد.
کارشناس امور اراضی و املاک نیروی هوایی تصریح کرد: مستندات موجود، صورت جلسه ها و توافق نامه‌ها کاملا گویای میزان نقش آفرینی این اقدام خوب و ارزنده برای عموم شریف منطقه بوده که اصلح است مسئولان محترم به توافقات و ابلاغیه ها و مستندات مراجعه فرمایند.
وی در پایان تأکید کرد: فرافکنی‌ها و رسانه‌ای کردن موضوع به شکل کاملا تحریف شده و تشویش اذهان عمومی نتیجه‌ای نداشته و مردم شریف منطقه همراهی فرزندان ملت در نیروهای هوایی در حوادث گوناگون از جمله سیل اخیر را فراموش نخواهند کرد. به همین دلیل به مصلحت نیست بیش از این به جزئیات موضوع پرداخته شود و از متولیان امر در منطقه آزاد و مسئولین استانی انتظار دارد واقع گرایانه و به دور از خرج کردن مطالبی که مورد سواستفاده بیگانگان و دشمنان قرار می گیرد اظهارنظر فرمایند.
طبقه بندی: اجتماعی، نظامی، ارتش، امنیتی،
برچسب ها: #ارتش انقلابی، #ارتش کلمه طیبه،

تاریخ : سه شنبه 25 شهریور 1399 | 03:59 ب.ظ | نویسنده : مهدی محمودی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
AudioPlayer.embed("player", {soundFile: "http://dl.next1.ir/files/2016/09/tak/MohsenChavoshi-ZohreAtash-128%28www.Next1.ir%29.mp3", transparentpagebg: "yes", autostart: "yes", titles: "Mohammad Poordadash", loop: "no"});

دانلود آهنگ جدید

" loop="-1">
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات