تبلیغات
بصیرت - سید ابراهیم رئیسی امروز در جمع راهپیمایان 13 آبان؛

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


نباید منتظر برجام اروپایی باشیم/ صدماتی که تاکنون خوردیم از نگاه‌های متکی به دستان بیگانگان بوده است/ آمریکایی‌ها معترفند هفت هزار میلیارد دلار در منطقه خرج کردند و در مقابل هیچ‌چیزی گیرشان نیامد

نماینده مردم خراسان‌جنوبی در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری اینکه دشمنی آمریکا و مستکبران چیزی است که همواره بوده و خواهد بود، تصریح کرد: حتی کسانی که در دل فکر می‌کردند که می‌شود به آمریکا اعتماد کرد نیز به این نتیجه رسیدند که به امضا و میثاق آن‌ها نمی‌شود اعتماد کرد.

گروه سیاسی- رجانیوز: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی امروز در جمع راهپیمایان 13 آبان در بیرجند، اظهار داشت: در روز 13 آبان نوجوانان، جوانان، مردان و زنان این سرزمین برای مقابله با استکبار پای کار آمدند و خون‌های پاکشان بر زمین ریخته شد.

وی با بیان اینکه مستکبران و زیاده خواهان جهان فریاد رهبران، جوانان و مردمی که دم از خدا می‌زنند را نمی‌تابند، عنوان کرد: در حادثه 13 آبان دانش آموزان و دانشجویان بر اساس خداخواهی و نفی استکبار به میدان آمدند و شعار مرگ به مستکبرین را سر دادند.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به نامگذاری حرکت دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به عنوان انقلاب دوم، گفت: انقلاب اول نفی استبداد داخلی و انقلاب دوم نفی استعمار و قدرت خارجی بود.

رئیسی با طرح سؤالی مبنی بر اینکه آیا با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توطئه و استکبار مستکبرین پایان یافت؟ توضیح داد: خیر، قریب به چهل سال است که این ملت با توطئه‌های دشمن دست و پنجه نرم می‌کند، جنگ تحمیلی، جنگ سخت و جنگ نرم.

وی اضافه کرد: زمانی که جنگ سخت برای دشمن هیچ ثمره‌ای در پی نداشت امپراتوری رسانه‌ای، خبری و حرکت‌های نرم‌افزاری را شروع کرد تا ایمان، اعتقاد و باور مردم را مورد هدف قرار دهد اما باز هم دیدند این نیز برایشان پرهزینه است.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه زمانی که دشمن از جنگ نرم و سخت به هیچ دستاوردی دست نیافت حرکت سوم خود را که فشار آوردن بر ملت ایران بود آغاز کرد، گفت: آنچه امروز آمریکایی‌ها دنبال کرده و اروپایی‌ها نیز با آن هم‌نوا شده‌اند فشار آوردن بر ملت ایران است.

رئیسی با بیان اینکه جنگ امروز دشمن در سه حوزه اقتصادی، روانی و رسانه‌ای است، بیان داشت: آن‌ها می‌خواهند ملت ایران را در رسیدن به اهداف بزرگ دچار ناامیدی کنند و به آن‌ها بفهمانند که ما همچنان برای ملت‌ها و کشورها تصمیم می‌گیریم.

وی با تأکید بر اینکه تجربه چهل‌ساله انقلاب اسلامی به ما و ملت‌های منطقه ثابت کرد که ملت ایران در همه صحنه‌ها حرف و سخنی برتر دارد، تبیین کرد: دولت‌مردان آمریکایی اعتراف رسمی‌کردند که هفت هزار میلیارد دلار در منطقه خرج کرند و در مقابل هیچ‌چیزی گیرشان نیامد.

تولیت آستان قدس رضوی خطاب به تحلیلگران، فرهیختگان و نویسندگان، متذکر شد: اوضاع جمهوری اسلامی و مستکبران را شرایط کنونی تحلیل کنید، این تحلیل سختی نیست.

رئیسی به صحبت‌های منتقدان انقلاب اسلامی از اوایل انقلاب تاکنون اشاره کرد و گفت: همواره از اول انقلاب افرادی بودند که ساز مخالف می‌زدند و می‌گفتند مگر می‌شود، جنگ تحمیلی که پیش آمد باز هم گفتند مگر می‌شود مقابل صدام بایستیم؟ داعش و تکفیری‌ها که پیش آمد باز هم اعلام کردند مگر می‌شود، تحریم‌ها که پیش آمد بازگفتند مگر می‌شود؟

وی به خروج آمریکا از برجام اشاره و با تأکید بر اینکه نباید منتظر برجام اروپایی باشیم، بیان داشت: کشور می‌تواند با تدبیر، اقتصاد مقاومتی و روحیه مردم کشور را اداره کند.

نماینده مردم خراسان‌جنوبی در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری اینکه دشمنی آمریکا و مستکبران چیزی است که همواره بوده و خواهد بود، تصریح کرد: حتی کسانی که در دل فکر می‌کردند که می‌شود به آمریکا اعتماد کرد نیز به این نتیجه رسیدند که به امضا و میثاق آن‌ها نمی‌شود اعتماد کرد.

رئیسی اضافه کرد: ما معتقدیم با توکل به خدا، اعتماد به نفس و ذخایر ارزشمند نیروی انسانی کارآمد باید چشم امید را از بیگانه برید و به توانایی های ملت ایران چشم دوخت.

وی مردم در صحنه را مهم‌ترین مؤلفه اقتدار کشور دانست و بیان داشت: صدماتی که تاکنون خوردیم از نگاه‌های متکی به دستان بیگانگان بوده در صورتی که می‌دانیم بیگانگان برای کسی کاری نکرده و نخواهند کرد.

نماینده مردم خراسان‌جنوبی در مجلس خبرگان رهبری افزود: در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی که روز بسیار مهمی در تاریخ مبارزات ملت ایران است اعتقاد و باورمان این است تنها راه عقب نشاندن دشمن ایستادگی و مقاومت است زیرا کوتاه آمدن و تسلیم شدن در مقابل دشمن او را وادار به عقب‌نشینی نمی‌کند بلکه او را در راه استکبارستیزی مصمم‌تر می‌کند.

رئیسی در پایان اعلام کرد: ما در روز 13 آبان با حسین بن علی(ع) و شهدا پیمان می‌بندیم که در راه ایستادگی در مقابل استکبار جهانی تردید نکنیم.
طبقه بندی: سیاسی، اجتماعی، اقتصادی،

تاریخ : یکشنبه 13 آبان 1397 | 04:35 ب.ظ | نویسنده : مهدی محمودی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.