تبلیغات
بصیرت - تحلیل پیشکسوت استقلال از برد قاطع این تیم مقابل سپیدرود

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
محمد تقوی در صفحه شخصی‌اش از نمایش خوب استقلال مقابل سپیدرود نوشته است.
محمد تقوی تحلیل پیشکسوت استقلال از برد قاطع این تیم مقابل سپیدرود

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد تقوی مربی سابق تیم پدیده مشهد و پیشکسوت تیم استقلال با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش به تحلیل بازی تیم های استقلال و سپیدرود رشت پرداخته است.دیداری که با برتری 3-0 آبی پوشان به پایان رسید.


"همانطورى که انتظار مى رفت استقلال دردیدارى آسان سپیدرود را با سه گل شکست داد. در ترکیب استقلال بدون تردید نقش سرورجباروف در تنظیم آهنگ بازى و تعیین حرکات بازیکنان غیرقابل انکار است. جباروف با شناخت عالى خود از فضا و دریافت توپ در این فضاها بخوبى جریان بازى را بسود استقلال تغییر مى داد.

پس از جبارف، فرشید اسماعیلى یکى دیگر از بازیکنان برتر میدان بود. اسماعیلى هم در گل اول که البته با اشتباه فاحش مدافع سپیدرود همراه بود( مدافع سپیدرود بجاى اینکه تمامى بدن خود را بازکند و خود راجلوى توپ و دروازه قرار دهد با جاخالى کردن خود به دروازه بان سپیدرود شوک وارد کرد و دروازه بان نتوانست بخوبى عکس العمل نشان دهد) و هم در گل سوم نقش حیاتى داشت . اسماعیلى که در این دقایق نقش جباروف را بعهده گرفته بود در پشت خط دفاعى سپیدرود با پاسى عالى انصارى را صاحب توپ کرد تا گل سوم به دست بیاید.


در این صحنه حرکت رو به جلو قربانى به مرکز زمین موجب شد تا مدافعین مرکزى او را دنبال کنند و با فضاى بوجود آمده و حرکت هماهنگ انصارى و برزاى، انصارى زودتر به توپ برسد و گل سوم به دست آمد.در این صحنه نوع حرکت قطرى بازیکنان کنارى به مرکز زمین و قرار گرفتن در نقش تک مهاجم ( قربانى)دیدنى بود. 


استقلال در دفاع نیز با پرسینک همزمان چند بازیکن به بازیکن صاحب توپ سپیدرود اجازه نفس کشیدن به آنان را نمى داد اما چنین سیستمى درمقابل تیمهایى که تعویض بازى را بخوبى انجام مى دهند و یا به مانند سایپا و ذوب آهن که از بازى مستقیم استفاده مى کنند ضربه پذیر است."

خبرآنلاین
طبقه بندی: ورزشی،

تاریخ : جمعه 20 بهمن 1396 | 01:46 ب.ظ | نویسنده : مهدی محمودی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.