تبلیغات
بصیرت - استقلال! همه رکوردها مال تو می‌شود

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
دروازه بان جوان استقلال می تواند در بازی با تراکتورسازی تمام آمارهای خوب کلین شیت را به نام باشگاه خود سند بزند.
سید حسین حسینی استقلال! همه رکوردها مال تو می‌شود

  به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز،  سیدحسین حسینی اگر تا دقیقه 23 بازی با تراکتورسازی بتواند دروازه تیمش را بسته نگه دارد، به رکورددار کلین شیت متوالی در تاریخ لیگ برتر تبدیل می شود و رکورد علیرضا بیرانوند را در کمتر از دو هفته بشکند.


اما بد نیست بدانید تمام آمار خوب کلین شیت در اختیار استقلال است و وحید طالب لو و مهدی رحمتی هرکدام آمارهای فوق العاده و البته جداگانه ای در بسته نگه داشتن دروازه شان به ثبت رسانده اند و حسین حسینی می تواند در بازی روز جمعه تمام آمارهای دروازه بانی لیگ را به رنگ آبی در بیاورد.

طالب لو رکوردار نامتوالی تاریخ لیگ
وحید طالب لو رکوددار کلین شیت نامتوالی در تاریخ لیگ برتر است و موفق شده دروازه استقلال را در 893 دقیقه بسته نگه داد. وحید طالب لو در لیگ پنجم برای اولین بار در دقیقه 18 بازی با پاس تهران دروازه اش باز شد و آخرین گلی که دریافت کرد در دقیقه 30 بازی با برق شیراز در هفته پانزدهم لیگ برتر بود. البته در این مدت مهدی رحمتی در 4 بازی در درون دروازه استقلال قرار گرفت و باعث شد فصل فوق العاده طالب لو با یک رکورد جادویی به پایان نرسد. تا کنون هیچ دروازه بانی در لیگ برتر موفق نشده به اندازه طالب لو دروازه یک تیم را در لیگ برتر بسته نگه دارد؛ ولی او بدشانس بود که در آن سال امیر قلعه نویی به صورت چرخشی به دروازه بان های تیمش بازی می داد و باعث شد او نتواند رکورد بازی های متوالی را هم به نام خود ثبت کند.


رحمتی رکوردار تعداد کلین شیت در لیگ برتر
مهدی رحمتی به گفته خیلی ها بهترین دروازه بان 10 سال اخیر فوتبال ایران است. او در بیشتر سال هایی که در لیگ برتر بازی کرده نقش مهمی در موفقیت های تیمش داشته است؛ ولی اوج نمایش درخشان او به لیگ دوازدهم برمی گردد، جایی که او موفق شد در 21 بازی از 38 بازی لیگ دروازه تیمش را بسته نگه دارد. البته رکورد رحمتی در آن سال از این هم بهتر است، چراکه او در مجموع لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا موفق شد 29 بار دروازه خود را بسته نگه دارد و به رکوردی دست پیدا کرد که شاید تا سال ها کسی نتواند در فوتبال ایران آن را جا به جا کند.


حسینی 23 دقیقه تا جاودانه شدن
در بین رکوردهای کلین شیت در تاریخ لیگ برتر، تنها یک رکورد در اختیار استقلالی ها نیست که این رکورد هم می تواند تا 23 دقیقه اول بازی با تراکتورسازی به نام این تیم به ثبت برسد. حسینی اگر بتواند 23 دقیقه دروازه تیمش را بسته نگه دارد رکوردار کلین شیت در بازی های متوالی می شود و آبی ها آخرین رکورد کلین شیت در تاریخ لیگ برتر را هم به نام خود ثبت می کنند.
حسین حسینی جوان در این روزها کلید دروازه استقلال را از دروازه بان بزرگی مثل مهدی رحمتی تحویل گرفته است و در اولین فصل حضور ثابتش در درون دروازه تیمش می تواند راهی را برود که بسیاری از دروازه بان های بزرگ ایران در رفتن آن ناکام مانده اند.

ورزش 3
طبقه بندی: ورزشی،

تاریخ : پنجشنبه 14 دی 1396 | 10:16 ق.ظ | نویسنده : مهدی محمودی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.