استقلال با سرمربی آلمانی خود فراتر از انتظار ظاهر شده است و باید به این تیم امیدوار بود.
وینفرد شفر باانگیزه،هجومی و زیبا؛ چرا باید به شفر و استقلال امیدوار بود؟

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، استقلال با سرمربی آلمانی خود فراتر از انتظار ظاهر شده است و باید به این تیم امیدوار بود.

 

 استقلال در فصل جابجایی تابستانی خریدهای گران قیمت و سرشناسی داشت.

 

این تیم سوای جدایی کاوه رضایی دیگر ستاره های سرشناس و تاثیر گذار خود را حفظ کرد و با جذب بازیکنانی مثل پژمان منتظری، مجتبی جباری، حسن بیت سعید، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی و سجاد شهباززاده نشان داد که تنها به دنبال کسب عنوان قهرمانی است.

اما آبی پوشان با هدایت علیرضا منصوریان نتایج کابوس واری به دست آوردند و همه رکوردهای منفی را به نام خود ثبت کردند.

 

منصوریان از کار برکنار شد و جای خود را به شفر آلمانی داد. بیراهه نیست اگر بگویم بسیاری از هواداران استقلال از آمدن شفر هم ناامید بودند و گمان می کردند که تیم آنها به فصل کابوس وار خود ادامه خواهد داد اما تا الان درست برعکس آن ثابت شده است.

 

استقلال با هدایت شفر به نیمه نهایی جام حذفی راه  پیدا کرده است. این تیم در 9 بازی با هدایت شفر 18 امتیاز جمع کرده است این بهترین آغاز در بین مربیان تاریخ باشگاه استقلال است البته صمد مرفاوی هم چنین شروعی را به نام خود به ثبت رسانده است.

 

نکته بسیار مهم درباره تیم استقلال اینکه در دوران منصوریان حتی مهاجمان هم از زدن گل ناتوان بودند اما با آمدن شفر همه بازیکنان به جز سنگربان این تیم در امر گلزنی شرکت می کند؛ از وریا غفوری گرفته تا روزبه چشمی، سید حسین حسینی، علی قربانی، داریوش شجاعیان، سرور  جپاروف و محسن کریمی و ..

 

این  موضوع به خوبی نشان می دهد که شفر تا چه اندازه از نظر روانی بازیکنان استقلال را تقویت کرده است. زدن چهار گل به سپاهان و صنعت نفت و سه گل به استقلال خوزستان به خوبی بیانگر این است که استقلال با شفر متحول شده است و دیگر آن تیم ترسو و پر استرس نیست.

 

استقلال شفر هم زیبا بازی می کند، هم شخصیت لازم را پیدا کرده و هم امتیازات خوبی را جمع آوری کرده است. با این استقلال و سرمربی آن باید امیدوار بود. اگر چه که در فصل جاری با توجه به اختلاف زیاد آبی پوشان با صدر جدول رده بندی شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی کم شده است  اما در صورت ماندن شفر در جمع آبی پوشان احتمال قهرمانی این تیم در فصل بعد بسیار زیاد خواهد بود.

شفقنا
طبقه بندی: ورزشی،

تاریخ : چهارشنبه 13 دی 1396 | 08:15 ق.ظ | نویسنده : مهدی محمودی | نظرات

  • paper | اصراف | فروش بک لینک
  • کد لحظه شمار غیبت امام زمان برای وبلاگهای مهدویت